HyperLink right-logo
نرم افزار رایگان ویژه اصناف
اصناف فاقد پایانه فروش از معافیت‌های مالیاتی محروم می‌شوند؛ تجهیز یک میلیون واحد صنفی به صندوق فروش

به گزارش رسانه مالياتي ايران، بر اساس اطلاعيه سازمان امور مالياتي کشور ، در اجراي مفاد ماده (121) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران و با توجه به هماهنگي به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت و شوراي اصناف كشور در خصوص تعيين اولويت صاحبان مشاغل براي نصب، راه اندازي و استفاده از سامانه صندوق فروش بر اساس قانون مزبور و همچنين دستورالعمل‌هاي مواد (169 و 169 مكرر) قانون مالياتهاي مستقيم و ماده (19) قانون ماليات بر ارزش افزوده و آيين‌نامه اجرايي ماده (71) قانون نظام صنفي، صاحبان مشاغل ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش (POS مكانيزه فروشگاهي) يا رايانه داراي سيستم نرم افزار فروشگاهي و صدور الكترونيكي صورتحساب فروش (فاكتور) مطابق نمونه اعلام شده در دستورالعمل موضوع مواد 19 قانون ماليات بر ارزش افزوده و 169 قانون ماليات هاي مستقيم مي باشند.

شرکت نرم افزاری برلیان مهر بعد از ابلاغ ماده 121 قانون پنجم توسعه سال 1391 ، تصمیم به ارائه نرم افزار رایگان ویژه اصناف گرفت.

بسیاری از اصناف مشمول قانون دارای تراکنش های مالی زیادی نبوده و خرید نرم افزار و پرداخت هزینه پشتیبانی آن برایشان شاید مقرون به صرفه نباشد. لذا برلیان جهت همیاری با این هموطنان اقدام به ارائه برلیان ویژه فروشگاه ها ( نسخه ساده ) نمود.

این نرم افزار همراه با dvd مربوطه با قیمت ناچیز  ( سال 1392 ) عرضه گردیده است . هموطنان می توانند از dvd های مشتریان برلیان برای نصب رایگان این نرم افزار نیز استفاده نمایند. این نرم افزار امکانات کامل ( خرید ، فروش ، انبار و حسابداری و دفتر چک ) را دارا می باشد.همچنین کلیه امکانات مورد نیاز جنبی مانند بارکد و گزاراشات فصلی را دارا می باشد.

هموطنانی که از این نرم افزار استفاده کنند در صورتی که کارشان جدی تر شده و نیاز به پشتیبانی داشته باشند می توانند با خرید برلیان ویژه فروشگاه ها ( نسخه کامل ) و یا سیستم حسابداری برلیان 95 امکانات خود را ارتقادهند. در صورت خرید نرم افزار نیازی به ورود مجدد اطلاعات نیست و می توانند با همان نرم افزار قبلی ادامه به کار داده و از امکانات جدید بهره مند گردند.

این نرم افزار در حقیقت همان نرم افزار برلیان ویژه فروشگاه ها ( نسخه 95 ) می باشد که امکانات آن محدود گردیده است . امکانات حذف شده مواردی است که برای خرده فروشانی که تراکنش های آنها زیاد نیست مورد استفاده نمی باشد.

فیلم های آموزشی این نرم افزار به صورت کامل نحوه کار با این نرم افزار را توضیح می دهد. در عین حال کاربرانی که هیچگونه سواد کامپیوتی ندارند بایستی برای شروع به کار با این نرم افزار از همراهی یک فرد با سواد کامپیوتری استفاده نمایند.

این نرم افزار به دلیل رایگان بودن هیچگونه خدمات حضوری و غیر حضوری ندارد.

برخی از امکانات موجود در برلیان ویژه فروشگاه ها 95 ( نسخه ساده )
خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری ، دفتر چک

tic کنترل حسابهای نقدی ، بانک، اسناددریافتنی، بدهکاران و بستانکاران، درآمد ها و هزینه ها و ...
tic ارائه بیش از 20نوع گزارش متنوع (صورتحساب، مانده حساب، موجودی انبار ، کاردکس کالا، تراز و ...)
tic ارائه گزارش فصلی سازمان امور مالیاتی کشور
tic کنترل عملیات بانکی بسیار قوی (چکهای شهرستان ، فیش ، حواله و ..)
tic صدور فاکتورهای خرید ، فروش ، مرجوعی ها ، سفارش خرید و پیش فاکتور
tic معرفی و جستجوی طرف حسابها و کالاها بر اساس نام ، فارسی و لاتین
tic امکان استفاده از فیلترهای متنوع در تمامی گزارشات
tic ورود ، اصلاح و حذف عملیات فقط در یک پنجره
tic ثبت ، ویرایش و نمایش تمامی عملیات مالی یک روز در یک جدول
tic راهنمای شروع کار جهت ورود تراز افتتاحیه
tic بستن دوره مالی بصورت اتوماتیک
tic امکان استفاده از دستگاه های بارکد خوان
tic امکان استفاده از نامهای مجزا برای کالاها و طرف حساب ها در گزارشات
tic و صدها امکان دیگر

 
Copyright ©2000 Narmafzari Berelian Mehr Co. Ltd. (Brilliant Mehr Software) All rights reserved