HyperLink right-logo

شما نرم افزارهای برلیان را به زحمت پشت ویترین فروشگاه های نرم افزار می توانید مشاهده نمایید . فروش نرم افزارهای برلیان مبتنی بر رضایت مشتریان و توصیه کلامی آنها به دوستان و همکاران خود می باشد. مراکز فروش نرم افزار های برلیان به 3 دسته تقسیم می گردند :

1- دفتر مرکزی برلیان ( تهران )
مشتریان مراجعه کننده به دفتر مرکزی ابتدا با مشاوران فروش برلیان صحبت کرده و نیازهای خود را بیان کرده و سپس نرم افزار با موضوعات پردازشی مورد نیاز آنها ارائه می گردد.
دفتر مرکزی برلیان جهت رفاه حال مشتریان عزیز بسته های جدید فروخته شده را تا
یک ماه پس از فروش بدون سوال مرجوع می نماید. ما در صورتی که نتوانیم نیازهای مشتری را تا یک ماه برآورده سازیم نرم افزار را بدون سوال مرجوع می نماییم .


2- دفاتر خدماتی برلیان در کشور
توصیه می کنیم اگر محل کار شما در استان تهران نیست ابتدا به مرکز خدماتی برلیان در استان خود مراجعه نمایید و نرم افزار مورد نیاز خود را از مرکز مربوطه خریداری و از همان مرکز خدمات خود را دریافت نمایید. برخی از مراکز تسهیلات بیشتری در فروش بسته های نرم افزاری برلیان به مشتریان خود ارائه می نمایند. اگر هنگام مشاوره کارشناسان مراکز خدماتی نتوانستند نیاز شما را برآورده سازند توصیه می گردد با دفتر مرکزی برلیان نیز تماس حاصل نمایید .ما مطمئن هستیم که در 98% موارد می توانیم نیازهای شما را برآورده سازیم

3- سایر فروشندگان نرم افزارهای برلیان
بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری ، متخصصان انفورماتیک و حسابداران محترم که با نرم افزارهای برلیان آشنا شده و به کارایی های آن اعتماد دارند نیز همکار فروش ما محسوب می شوند و در حال فروش نرم افزارهای برلیان و در بسیاری از موارد ارائه کننده خدمات پس از فروش نیز هستند. ولی در هر صورت این دوستان هیچگونه تعهدی در قبال ارائه خدمات پس از فروش نداشته و در صورتی که از این گروه نرم افزارهای برلیان را خریداری کردید می توانید جهت دریافت خدمات به مراکز خدماتی برلیان مراجعه نمایید.


مشتریان محترم توجه نمایید : هنگام خرید بسته های جدید نرم افزاری دقت نمایید بسته ها باز نشده باشند و بعد از خرید بلافاصله با دفتر مرکزی برلیان تماس گرفته و مشخصات خود را به عنوان مالک ثبت نمایید. گاهی اوقات مشاهده شده است که یک نرم افزار توسط افراد سودجو به چند نفر فروخته شده است. داخل بسته های نرم افزاری بایستی حتما یک قفل سخت افزاری موجود باشد . محتویات بسته های نرم افزاری روی بسته ها نوشته شده است . محتویات را بعد از خرید کنترل نمایید تا کسری نداشته باشد.
 
Copyright ©2000 Narmafzari Berelian Mehr Co. Ltd. (Brilliant Mehr Software) All rights reserved