HyperLink right-logo
محصولات
توضیح کلی راجع به محصولات برلیان
لیست قیمت محصولات برلیان
برلیان هم اکنون در حال ارائه نرم افزارهای سری 95نسل سوم خود می باشد.

عمر نرم افزار های سری قبل از 95 به اتمام رسیده است و دارای خدمات پشتیبانی نمی باشند.

مشخصات فنی و ویژگی های طراحی نرم افزارهای سری95 برلیان بدین شرح می باشد:
محصولات نرم افزاری برلیان
سیستم حسابداری برلیان 95:
نرم افزار سيستم حسابداري برليان 95 ، نرم افزاري با امکانات بي نظير مي باشد که برپايه حسابداري غير حرفه اي طراحي و پياده سازي شده است
کاربران این سیستم نیازی نیست دانش آموخته رشته حسابداری باشند. کارفرمایان محترم نیز می توانند براحتی با این نرم افزار کارکرده و به گزارشات سیستم حسابداری دسترسی داشته باشند.
این نرم افزار قابل پیاده سازی در طیف متنوعی از بنگاه های اقتصادی از کوچک تا متوسط اعم از بازرگانی ، خدماتی ، فرهنگی و ... می باشد.
این نرم افزار نسل جدید نرم افزار محبوب تجار در دهه 70 ، برلیان ویژه بازرگانان می باشد.
قیمت نرم افزار:
قیمت پایه مالی این نرم افزار در سال 1397 از مبلغ 000ر250 تومان شروع شده و بر اساس نیاز کاربران و خرید کدهای فعال سازی افزایش می یابد
برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
برلیان ویژه حسابداران 95:
نرم افزار برلیان ویژه حسابداران 95 جهت ثبت اسناد و تهیه دفاتر قانونی برای بنگاه هایی که موظف به ارائه دفاتر قانونی هستند طراحی و ارائه شده است .
کاربران این نرم افزار بایستی دانش آموخته رشته حسابداری یا مرتبط باشند .
وجود ابزارهای متنوع و سادگی کار این نرم افزار باعث شده است که به گفته حسابداران محترم این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها به لحاظ قیمت و کارایی جهت تهیه دفاتر قانونی در کشور باشد.
امکان برداشت اسناد غیر رسمی از سیستم حسابداری برلیان 95 و تبدیل آنها به اسناد رسمی نیز فراهم می باشد .

قیمت نرم افزار:
قیمت پایه این نرم افزار در سال 1397 از مبلغ 000ر400 تومان شروع شده و بر اساس نیاز کاربران و خرید کدهای فعال سازی افزایش می یابد  
برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
برلیان ویژه حقوق و دستمزد 95:
نرم افزار برلیان ویژه حقوق دستمزد جهت تهیه لیست و فیش حقوقی بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط طراحی و ارائه شده است.
این نرم افزار در عین سادگی امکان محاسبه حقوق به روش های مختلف ساعتی ، روزانه ، ماهانه و ... و امکان تهیه لیست و دیسکت بیمه و دارایی و بانک ، برداشت اطلاعات کارکرد از دستگاه های ثبت حضور و غیاب را نیز دارا می باشد.
امکان ارسال اطلاعات ثبت هزینه حقوق به سیستم حسابداری برلیان 95 نیز فراهم می باشد. با توجه به تنوع محاسبات حقوق دستمزد درخواست های خاص بنگاه ها نیز در این نرم افزار بررسی و قابل اعمال می باشد.
قیمت نرم افزار:
قیمت پایه این نرم افزار در سال 1397 از مبلغ 000ر400 تومان شروع شده و بر اساس نیاز کاربران و خرید کدهای فعال سازی افزایش می یابد  
برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
برلیان ویژه فروشگاه ها (نسخه کامل):
ا
ین نرم افزار نسخه خلاصه شده پایه مالی کالایی سیستم حسابداری برلیان 95 می باشد. این نرم افزار به علت تقاضای بازار برای ارائه نرم افزاری با قیمت پایین و کارا برای اصناف تک فروش یا با حجم کار پایین ارائه شد. این نرم افزار امکانان مورد نیاز جهت کنترل خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری و دفترچک بنگاه های اقتصادی کوچک را دارا می باشد. برخلاف نرم افزار سیستم حسابداری برلیان 95 ، این نرم افزار دارای یک سال خدمات حضوری رایگان نبوده و کاربران این نرم افزار می توانند خدمات حضوری را با هزینه دریافت نمایند.
قیمت نرم افزار:
قیمت پایه این نرم افزار در سال 1397 از مبلغ 000ر150 تومان شروع شده و بر اساس نیاز کاربران و خرید کدهای فعال سازی افزایش می یابد  
برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
سیستم یکپارچه مالی بازرگانی:
ا
ین نرم افزار تلفیق دو نرم افزار سیستم حسابداری برلیان 95 و برلیان ویژه حسابداران 95 می باشد. در این نرم افزار اطلاعات توسط کاربران غیر حرفه ای وارد نرم افزار سیستم حسابداری 95 شده و بلافاصله اسناد رسمی مربوطه در نرم افزار برلیان ویژه حسابداران تولید و قابل استفاده حسابدار مجموعه خواهد بود. این سیستم فقط در بنگاه هایی قابل پیاده سازی است که حسابداران محترم در آن مجموعه به عنوان سرپرست سیستم حسابداری حضور دارند. به دلیل عدم نیاز به جایگزینی کارمندان بخش های مختلف با کارشناسان آشنا به حسابداری راه اندازی این سیستم باعث پایین آمدن هزینه مکانیزه کردن سیستم های حسابداری مجموعه می گردد.
قیمت نرم افزار:
قیمت پایه این نرم افزار در سال 1397 از مبلغ 000ر100ر1 تومان شروع شده و بر اساس نیاز کاربران و خرید کدهای فعال سازی افزایش می یابد
برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
برلیان ویژه فروشگاه ها (نسخه ساده):
ا
ین نرم افزار پیرو بخشنامه سازمان امور مالیاتی و اتحایه های اصناف مبنی بر اجباری شدن مکانیزه شدن کلیه واحدهای تجاری با بازار ارائه گردید. این نرم افزار خلاصه شده نرم افزار برلیان ویژه فروشگاه ها ( نسخه کامل ) می باشد و به صورت تقریبا رایگان به بازار ارائه شده است. در عین حال این نرم افزار امکانات مورد نیاز جهت کنترل خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری و دفترچک فروشگاه های تک فروش را دارا می باشد و کاربران می توانند با مشاهده فیلم های آموزشی از این نرم افزار به راحتی استفاده نمایند. این نرم افزار فاقد هر گونه خدمات پشتبیانی می باشد.


برای دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید
   
 
Copyright ©2000 Narmafzari Berelian Mehr Co. Ltd. (Brilliant Mehr Software) All rights reserved